?

Log in

No account? Create an account
Игорь Синицын

…Жизнь прекрасна потому, что можно путешествовать…

Аляска
Игорь Синицын
igorsinitsyn
Самолёт компании Bering-air успешно доставил нас в уютный аэропорт города НомRead more...Collapse )

ЛЕТОМ НА ЧУКОТКЕ
Игорь Синицын
igorsinitsyn
На Чукотке летом тепло, даже бывает жарко. Открыт сезон для проведения пеших и водных путешествий и исследовательских экспедиций.
Аэропорт города Эгвекинота имеет загадочное название «Залив Креста». Именно отсюда начали мы свою небольшую экспедицию, забросившись вертолётом на побережье Колючинской губы Северного ледовитого океана, с целью прикоснуться к истории освоения здешних мест, познакомиться с нехитрой, но умудрённой веками жизнью местных жителей и, конечно же, заглянуть в мир дикой природы Чукотки, находящейся и в прямом, и в переносном смысле на краю земли Read more...Collapse )

Чукотка - Аляска
Игорь Синицын
igorsinitsyn
К 250-летию открытия экспедицией Витуса Беринга северо-западных берегов американского континента в 1990 - 1991 годах в рамках Полярной экспедиции «Возрождение» Географического общества АН УССР было проведено пять этапов в районах Чукотки и Аляски. Read more...Collapse )

Чукотка - 1991
Игорь Синицын
igorsinitsyn

Уперше на Алясьці
Игорь Синицын
igorsinitsyn

Уперше на Алясьці

 

 

Наші газети про хід цієї експедиції не обмовилися жодним словом. Хоча варто було б. Адже фактично це перший візит представників молодої Української держави на північ Американського континенту - на Аляску. З керівником експедиції, директором науково-експедиційного центру „Київ” Ігорем Синициним ми зустрілися вже по його поверненні додому.

Read more...Collapse )


І навіщо киянам Аляска...
Игорь Синицын
igorsinitsyn

І навіщо киянам Аляска...

 

 

.Видео..особливо коли мороз до сорока, глибокий сніг, відсутній зв'язок і попереду — 350 кілометрів гірської снігової пустелі. І за плечима — по 50 кілограмів на брата. Тоді, коли кожен крок знаменитого Шпаро фіксує кінокамера, а про першу українську експедицію на Аляску можна дізнатися лише з американських газет.

— Коли ми збиралися на Північ,— розповідає керівник експедиції Ігор Снницин,— нас не розуміли ні московські чиновники, ні місцеві. Read more...Collapse )


Листи з Чукотки. «Смак Півночі» при мінус 36 з вітерцем
Игорь Синицын
igorsinitsyn

Листи з Чукотки. «Смак Півночі» при мінус 36 з вітерцем

 

 

КОЛИ ЦЕЙ МАТЕРІАЛ НАДІЙДЕ ДО РЕДАКЦІЇ, УЧАСНИКИ ПОЛЯРНОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ» БУДУТЬ ВЖЕ ЗА ДЕСЯТКИ КІЛОМЕТРІВ ВІД СТАРТОВОЇ ТОЧКИ СВОГО ЛИЖНОГО МАРШРУТУ. Read more...Collapse )


Америка чекатиме киян
Игорь Синицын
igorsinitsyn

Прапор Комунізму 19.06.1990р.

 

У травні наша газета двічі розповідала про полярну експедицію „відродження”, учасники якої наступного року здійснять сміливий лижний перехід за маршрутом Чукотка — Аляска.

Й ось нове повідомлення. Read more...Collapse )


До загадкової Берінгії
Игорь Синицын
igorsinitsyn

Саме такий маршрут обрала група київських ентузіастів, об'єднаних ідеєю провести експедицію «Відродження». Шлях

їх від Києва проляже до Чукотки, а звідти — через Берінгову протоку — на Аляску...

Очолює мандрівників кандидат технічних наук, старший науковий співробітник І. П. Синицин. Read more...Collapse )


Ідемо за графіком!
Игорь Синицын
igorsinitsyn

«Робітнича газета» 27 апреля 1990г.

 

«Робітнича газета» вже розповідала про підготовку до полярної експедиції «Відродження», задуманої групою ентузіастів з Киева. Вчора вранці редакція одержала радіоповідомлення з Чукотки.

18 квітня експедиція вилетіла з Киева в Анадир — центр Чукотського автономного округу. Read more...Collapse )