Игорь Синицын

ЛЕТОМ НА ЧУКОТКЕ

На Чукотке летом тепло, даже бывает жарко. Открыт сезон для проведения пеших и водных путешествий и исследовательских экспедиций.
Аэропорт города Эгвекинота имеет загадочное название «Залив Креста». Именно отсюда начали мы свою небольшую экспедицию, забросившись вертолётом на побережье Колючинской губы Северного ледовитого океана, с целью прикоснуться к истории освоения здешних мест, познакомиться с нехитрой, но умудрённой веками жизнью местных жителей и, конечно же, заглянуть в мир дикой природы Чукотки, находящейся и в прямом, и в переносном смысле на краю земли Collapse )
Игорь Синицын

Чукотка - Аляска

К 250-летию открытия экспедицией Витуса Беринга северо-западных берегов американского континента в 1990 - 1991 годах в рамках Полярной экспедиции «Возрождение» Географического общества АН УССР было проведено пять этапов в районах Чукотки и Аляски. Collapse )
Игорь Синицын

Уперше на Алясьці

Уперше на Алясьці

 

 

Наші газети про хід цієї експедиції не обмовилися жодним словом. Хоча варто було б. Адже фактично це перший візит представників молодої Української держави на північ Американського континенту - на Аляску. З керівником експедиції, директором науково-експедиційного центру „Київ” Ігорем Синициним ми зустрілися вже по його поверненні додому.

Collapse )

Игорь Синицын

І навіщо киянам Аляска...

І навіщо киянам Аляска...

 

 

.Видео..особливо коли мороз до сорока, глибокий сніг, відсутній зв'язок і попереду — 350 кілометрів гірської снігової пустелі. І за плечима — по 50 кілограмів на брата. Тоді, коли кожен крок знаменитого Шпаро фіксує кінокамера, а про першу українську експедицію на Аляску можна дізнатися лише з американських газет.

— Коли ми збиралися на Північ,— розповідає керівник експедиції Ігор Снницин,— нас не розуміли ні московські чиновники, ні місцеві. Collapse )

Игорь Синицын

Листи з Чукотки. «Смак Півночі» при мінус 36 з вітерцем

Листи з Чукотки. «Смак Півночі» при мінус 36 з вітерцем

 

 

КОЛИ ЦЕЙ МАТЕРІАЛ НАДІЙДЕ ДО РЕДАКЦІЇ, УЧАСНИКИ ПОЛЯРНОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ» БУДУТЬ ВЖЕ ЗА ДЕСЯТКИ КІЛОМЕТРІВ ВІД СТАРТОВОЇ ТОЧКИ СВОГО ЛИЖНОГО МАРШРУТУ. Collapse )

Игорь Синицын

Америка чекатиме киян

Прапор Комунізму 19.06.1990р.

 

У травні наша газета двічі розповідала про полярну експедицію „відродження”, учасники якої наступного року здійснять сміливий лижний перехід за маршрутом Чукотка — Аляска.

Й ось нове повідомлення. Collapse )

Игорь Синицын

До загадкової Берінгії

Саме такий маршрут обрала група київських ентузіастів, об'єднаних ідеєю провести експедицію «Відродження». Шлях

їх від Києва проляже до Чукотки, а звідти — через Берінгову протоку — на Аляску...

Очолює мандрівників кандидат технічних наук, старший науковий співробітник І. П. Синицин. Collapse )

Игорь Синицын

Ідемо за графіком!

«Робітнича газета» 27 апреля 1990г.

 

«Робітнича газета» вже розповідала про підготовку до полярної експедиції «Відродження», задуманої групою ентузіастів з Киева. Вчора вранці редакція одержала радіоповідомлення з Чукотки.

18 квітня експедиція вилетіла з Киева в Анадир — центр Чукотського автономного округу. Collapse )