?

Log in

No account? Create an account
Игорь Синицын

…Жизнь прекрасна потому, что можно путешествовать…

Previous Entry Share Next Entry
Америка чекатиме киян
Игорь Синицын
igorsinitsyn

Прапор Комунізму 19.06.1990р.

 

У травні наша газета двічі розповідала про полярну експедицію „відродження”, учасники якої наступного року здійснять сміливий лижний перехід за маршрутом Чукотка — Аляска.

Й ось нове повідомлення. Щойно керівник експедиції І. П. Снннцин повернувся з Москви, де було укладено угоду про співробітництво «Відродження» з Об'єднаною дирекцією багатолітнього радянсько - амернканського фестивалю «Російська Америка». Згідно з нею прийнято пропозицію про включення полярної експедиції як самостійної програми до фестивалю «Російська Америка».

Об'єднана дирекція представлятиме інтереси «Відродження» у Москві і Сполученнх Штатах, а експедиція — інтереси «Російської Америки» на Україні і в США.

Днями відбулося чергове засідання учасників експедиції. На ньому розглянуто організаційні питання, пов'язані з підготовкою до літнього маршруту в Чукотськин район Магаданської області, заслухано повідомлення членів оргкомітету, узгоджено ряд проблем.

Заінтересовані особи й організації, які бажають встановити Ділові контакти з американськими партнерами, помістити рекламу своєї продукції на Чукотці або Алясці стати спонсорами наступної акції, можуть звертатися письмово за адресою: 252001 1 Київ-1. Поштамт абонементна скринька №57 Експедиція «Відродженяя».